Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy
Start
Przegląd artykułów w sekcji
Zawody pływackie Utwórz PDF Drukuj

8 listopada2012r. na basenie „Ikar” przy Szkole Podstawowej nr 65 w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy w pływaniu Szkół Podstawowych.
My też tam byliśmy i godnie reprezentowaliśmy naszą szkołę.
Opiekun: Lidia Graul

Zmieniony ( 13.11.2012. )
 
Zapraszamy na miejską konferencję "Na ścieżkach zdrowia..." Utwórz PDF Drukuj

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy zaprasza na miejską konferencję dotyczącą promocji zdrowia w placówkach oświatowych.
Termin: 4 XII 2012


Pobierz zagadnienia konferencji>>>

 

Zmieniony ( 13.11.2012. )
 
Wizyta w "Jutrzence" Utwórz PDF Drukuj
 6 listopada 2012 roku grupa uczniów klasy VB odwiedziła Przedsiębiorstwo Cukiernicze „Jutrzenka“ mieszczące się przy ulicy Srebrnej 22 w Bydgoszczy. Z pomysłem odwiedzenia zakładu wystąpił pan Dariusz Jankowski, tata Karola, który pomógł w organizacji wyjścia i samej wizyty w „Jutrzence“. Po przybyciu na miejsce uczniowie założyli ochronne fartuchy, czepki i ochraniacze przywiezione nam do zakładu przez pana Dariusza. Następnie grupa udała się do hal produkcyjnych gdzie poznała cały proces produkcji różnych słodkości począwszy od kadzi z mlekiem i karmelem poprzez różne mieszalniki i urządzenia wyrabiające ciasto, taśmy z formami, urządzenia wyżynające odpowiedni kształt ciastek, długie piece, w których pieczono ciastka, taśmy, na których wyroby są schładzane i oblewane czekoladą aż po urządzenia sortujące gotowe wyroby i taśmy pakujące w opakowania bezpośrednie i zbiorcze. Uczniowie byli także w magazynach gdzie składuje się wyroby przedsiębiorstwa. Z wizyty w „Jutrzence“ w ich pamięci pozostaną na pewno długie taśmy pełne herbatników i jeżyków najeżonych mleczną czekoladą oraz słodki smak wyrobów prosto z taśmy produkcyjnej. Uczniowie otrzymali również upominki w postaci wyrobów “Jutrzenki“.

Maria Nowak
Zmieniony ( 07.11.2012. )
 
Wolontariuszki pomagają w bibliotece Utwórz PDF Drukuj

Od 1 września 2012r. bibliotekę SP 38 podczas przerwy odwiedziło ponad 2000 czytelników. Spędzanie przerw z książką i czasopismem jest wspaniałym pomysłem. Biblioteka szkolna dziękuje wszystkim rodzicom, którzy przekazując książki do naszej biblioteki przyczyniają się do wzrostu czytelnictwa w naszej szkole. Dużą pomocą w pracy bibliotekarza są wolontariuszki, które swój wolny czas poświęcają na porządkowanie księgozbioru, przyklejanie kodów kreskowych oraz pomoc w wypożyczaniu książek podczas przerw.

  

Zmieniony ( 31.10.2012. )
 
Pola nadziei Utwórz PDF Drukuj

W piątek, 12 października 2012r. grupa 34 wolontariuszy wraz z opiekunem wyruszyła do Hospicjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy. Tam posadziliśmy żonkile będące symbolem opieki hospicyjnej. Tą akcją rozpoczęliśmy tegoroczną kampanię pt.: "Pola nadziei".

Zmieniony ( 31.10.2012. )
 
Piłkarze z SP38 w finale o mistrzostwo Utwórz PDF Drukuj

11 października 2012 r. w SP nr 15 odbyły się finały „B” rozgrywek w Piłce Nożnej chłopców o Mistrzostwo Bydgoszczy.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła V miejsce w Bydgoszczy na 31 startujących drużyn. Gratulujemy!!!

Zmieniony ( 18.10.2012. )
 
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych Utwórz PDF Drukuj

Uwaga Emeryci i Renciści Szkoły Podstawowej nr 38 w Bydgoszczy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 38 w Bydgoszczy informuje, że posiedzenie Komisji Socjalnej w sprawie rozpatrzenia wniosków o przyznanie świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych odbędzie się w pierwszych dniach grudnia 2012.

W celu ubiegania się o otrzymanie świadczenia, należy pobrać ze strony internetowej lub osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 38 w Bydgoszczy wnioski, następnie wypełnione wnioski należy przesłać do dnia 30 listopada 2012 r. na podany poniżej adres:

Szkoła Podstawowa nr 38
ul. Węgierska 11
85-858 Bydgoszcz

Pobierz wniosek_o_przyznanie_świadczenia_socjalnego.doc

 

18 października 2012 r.

Zmieniony ( 18.10.2012. )
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 205 - 216 z 605
image007.jpg

Twój czas

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
© 2015 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy :: Joomla! i Joomla! IE jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.

Template by

www.Ahadesign.eu