Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy

W ostatni piątek nasza szkolna drużyna wywalczyła 1 miejsce w rozgrywkach powiatowych odbywających się w Łochowie i awansowała do półfinałów wojewódzkich. Nasza szkoła zajęła w Bydgoszczy 2 miejsce ulegając jedynie szkole sportowej SP nr 32 – której cała drużyna gra w lidze klubowej.  Szczególne podziękowania należą się opiekunce grupy nauczycielowi wf Alicji Jażdzewskiej oraz trenerowi koszykówki drużyny Basket Regnum Mateuszowi Skrzeli, którzy starali się swoimi radami zmotywować naszych chłopaków do walki na parkiecie. Zmagania na sali gimnastycznej w Łochowie były zacięte i emocjonujące -  do ostatnich chwil ważyła się sprawa awansu naszej szkoły.

Piątek 9 marca 2018r. wpisze się na karty historii naszej szkoły jako pierwszy tak znaczący sukces naszych uczniów w tej dyscyplinie. Wierzymy, że nie jest to ostatnie zwycięstwo J i zapraszamy do kibicowania.

Końcowa  klasyfikacja XXV Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży

1.        Szkoła Podstawowa nr 32                  100 pkt.

2.        Szkoła Podstawowa nr 38                    80 pkt.

3.        Szkoła Podstawowa nr 65                    60 pkt.

4.        Szkoła Podstawowa nr 63                    50 pkr.

5.        Szkoła Podstawowa nr 47                    40 pkt.

6.        Szkoła Podstawowa nr 37                    35 pkt.

7.        Szkoła Podstawowa nr 66                    30 pkt.

8.        Szkoła Podstawowa nr 67                    25 pkt.

 Aby zobaczyć pozostałe fotografie, kliknij w zdjęcie

 

 

 

Design by vonfio.de