Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy


Jako szkoła staramy się stworzyć możliwie jak największe szanse dla rozwoju naszych uczniów.  Dzieci z naszej szkoły jeżdżą na rowerach ( w zeszłym roku 1 miejsce wśród szkól podstawowych i czwarte  w mieście podczas European Cycling Challenge 2017r.), chodzą na basen, zdobywają medale w tenisie stołowym i w szachach, mają możliwosć uczestniczyć w zajęciach z mini tenisa, szkolna drużyna będzie walczyła 9 marca 2018  w ćwierćfinale kujawsko – pomorskich igrzysk dzieci w mini koszykówce chłopców. Sporty zimowe też nie są nam obce.
W czasie ferii 10 osób z naszej szkoły pod opieką Alicji Jażdzewskiej i Bartosza Budziaka szusowało po stokach Beskidu Śląskiego oraz po stronie słowackiej na  Veľká Rača .  Góry uczą odpowiedzialności, wytrwałości, panowania nad strachem.  Poniżej przedstawiamy kilka galerii ze zdjęciami, które choć  trochę przybliżą to czego doświadczyli uczniowie naszej szkoły.  Wyjazd odbył się przy współpracy z Szkoła Podstawową nr 14 w Bydgoszczy oraz Klubem Sportowym Budowlani.

 

Skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle Malince oraz Zamek Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Wiśle

 

 

Snow Paradise Veľká Rača

 

 

Złoty Groń

 

Design by vonfio.de