Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy

W sobotę 27 maja 2017r. o godzinie 9:00 odbył się 125 bieg w ramach Parkrun - bieg poświęcony gwarze bydgoskiej. W biegu uczestniczyli m.in: nasza polonistka Pani Izabela Głowacka-Rozwadowska wspierana przez szybkonogich synów oraz Bartosz Budziak. Bieg ten oprócz promocji zdrowia miał na celu zachęcić do udziału w współorganizowanym przez naszą szkołę miejskim konkursie. Ośmielę się stwierdzić, że ciężko nadążyć za  nauczycielami z SP38. Tuż przed metą można było zaobserwować jak Pani Izabela wyprzedza Pana Bartka z biblioteki, który na głos żądał rewanżu.  Czy pojedynek ten nastąpi już za tydzień? Tego nie wiemy. Warto jednak przychodzić pobiegać nad kanał co sobotę. Darmowe biegi wokół naszego uroczego Starego Kanału Bydgoskiego odbywają się bowiem  co tydzień. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych - wystarczy się zarejestrować na stronie http://www.parkrun.pl/bydgoszcz/  Zachęcamy również do uczestnictwa w gwarowym konkursie -  informacje pojawią się wkrótce w zakładce konkursy na stronie naszej szkoły. Biegajmy, ćwiczmy uczmy się i radujmy!

Aby zobaczyć pozostałe fotografie, kliknij w zdjęcie

 

Design by vonfio.de