Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy

Jesteśmy najbardziej rowerową szkolą podstawową , wyprzedziliśmy również wszystkie gimnazja i licea bydgoskie ulegając jedynie Technikum budowlanemu i dwóm uniwersytetom!

Zajęliśmy  w ogólnej klasyfikacji szkół 4 miejsce

Jesteśmy dumni z naszej drużyny, która w większości skrywała się pod nikami. Apelujemy zatem do naszych wspaniałych rowerzystów o ujawnienie się :). Prosimy o przesłanie swoich danych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Chcemy nagrodzić uczestników, nagrodami, dyplomami, podziękowaniami oraz wyróżnić ocenami najbardziej aktywnych uczniów naszej szkoły!

Wierzymy, że za rok powalczymy o 1 miejsce! Mamy nadzieję, że rozbudzona sportowa pasja będzie Wam nadal towarzyszyć i motywować innych do spędzania czasu na sportowo! Nasze miasto zajęło 3 miejsce w europejskim konkursie! Bydgoszcz wyprzedziła m.in: Warszawę Poznań, Wrocław ale również Rzym, Budapeszt... To też nasz sukces! Drużyno naszej szkoły jesteś wzorem i przykładem dla innych! Jeszcze raz gratulujemy! Pełne wyniki dostępne pod linkiem:

http://www.cyclingchallenge.eu/pl/classifiche/sottosquadre/

 

Design by vonfio.de