Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy

Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy zaprasza na kolonie zimowe z elementami narciarstwa zorganizowany przez SP14 wspólnie z Budowlanym Klubem Sportowym w Jaworzynce w malowniczym Hotelu „ Jano” w okresie ferii zimowych, w terminie 18.02.2018 do 25.02.2018. Koszt obozu to  1280 złotych i 20 euro. Cena zawiera zakwaterowanie w pokojach 3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV i wi-fi , wyżywienie ( 4 posiłki) , ośrodek z basenem,  przejazdy autokarem , bilety wstępu do muzeum Adama Małysza , skocznie narciarską w Wiśle Malince , bilety wstępu na stoki narciarskie: Złoty Groń i Velka Raca na Słowacji , ubezpieczenie ,wypożyczenie sprzętu narciarskiego : narty , buty i kask,  naukę jazdy na nartach pod okiem instruktora oraz wykwalifikowaną kadrę wychowawców. Będziemy jeździli na stok Złoty Groń dodatkowo Ośrodek posiada własny stok narciarski !!!! W razie bardzo ciepłej aury planowane są inne liczne atrakcje:  wycieczki m.in. do Pragi, Wadowic, wyjścia do parku linowego. Z powodu wyjazdu na stok na Słowację dziecko musi mieć wyrobiony dowód osobisty.

Prosimy deklarację wyjazdu  do końca października, ponieważ musimy potwierdzić rezerwację grupy z naszej szkoły - mała grupa 15-20 osób tylko z naszej szkoły.

Szczegółowych informacji udziela nauczyciel wf Alicja Jażdżewska oraz Bartosz Budziak w bibliotece szkolnej

kliknij, aby zobaczyć pozostałe fotografie z poprzedniego roku

 

 

Design by vonfio.de